На факультеті екології і права Житомирського національного агроекологічного університету 15 травня пройшла ювілейна XV Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Наука. Молодь. Екологія – 2019», на яку завітали  начальник відділу регулювання природокористування, біоресурсів та заповідної справи управління  і природних ресурсів Житомирської ОДА Сульженко Марина Ярославівна,  начальник відділу правового забезпечення  Державної екологічної інспекції

Поліського округу  Білий Віктор Леонідович, директор Комунального підприємства «Зеленбуд» Житомирської міської ради – Волокита Олександр Володимирович, начальник  відділу лісового господарства ЖОКАП «Житомироблагроліс» ЖОР  Гриценко Сергій Миколайович, директор Комунального закладу позашкільної освіти «Еколого-натуралістичний центр»  Житомирської обласної ради Бордюг Наталья Сергіївна, заступник директора бюджетної установи «Методично-технологічний центр з аквакультури (м. Києв)  Федоренко Микола Олександрович, начальник обласного управління рибного господарства Гонтар Олександр Іванович.

Активну участь  у заході  взяли представники  кафедри механіки та інженерії агроекосистем ЖНАЕУ  – професор Шелудченко Богдан Анатолійович, доцент кафедри інноваційного підприємництва та інвестиційної діяльності Плотнікова  Марія Федорівна, співробітники та студенти факультету екології і права.

Під час конференції  були представлені цікаві доповіді, які викликали жваві дискусії.

Активним учасникам Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Наука. Молодь. Екологія – 2019» у ЖНАЕУ   вручили подяки та сертифікати.

На завершення   зустрічі  було прийнято резолюцію та винесено пропозицію про подальше проведення  заходу в стінах Житомирського національного агроекологічного університету.