У Житомирському національному агроекологічному університеті 17 травня  на факультеті екології і права успішно пройшла XIV Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Наука. Молодь. Екологія – 2018».

Серед гостей конференції були докторант Папського університету м. Кракова Ольга Туровська, учасник Міжнародної Антарктичної експедиції к.б.н., провідний науковий співробітник Інституту зоології ім. І. І. Шмальгаузена НАН України Віталій Смаголь, голова  ГО «Центр творчості «Антена» Андрій Гординчук, начальник відділу державного екологічного нагляду (контролю) земельних ресурсів та надр, поводження з відходами та небезпечними речовинами Державної екологічної інспекції у Житомирській області Кароліна Осадчук, провідний фахівець Управління екології і природних ресурсів при Житомирській ОДА Сергій Леонов, співробітники Житомирського агротехнічного коледжу та представники інших установ та організацій.

Пленарне та секційне засідання проходили у доброзичливій  атмосфері, жваві наукові дискусії між гостями, доповідачами та співробітниками ЖНАЕУ заклали фундамент для подальшої наукової співпраці.

PIКК

web прийом до аспірантури