На базі кафедри комп’ютерних технологій і моделювання систем  Житомирського національного агроекологічного університету 25 квітня вперше відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція “Інформаційні технології та моделювання систем”.

Модератором заходу виступив завідувач кафедри кандидат технічних наук, доцент Бродський Ю. Б.

Засідання розпочалося з виступу начальника кафедри захисту інформації та кібербезпеки Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова, доктора технічних наук, професора Грищука Р. В., який розповів учасникам про особливості забезпечення кібербезпеки інформаційних систем за досвідом Збройних Сил. Доповідь не тільки викликала в слухачів інтерес до окреслених питань, але й стала мотивуючою для їх подальшої наукової роботи у галузі інформаційних технологій.

У своїх виступах студенти і курсанти розглянули різні наукові напрямки –  від технологій створення доповненої реальності та високошвидкісної безпровідної комунікаційної технології Li-Fi до особливостей моделювання процесів інфляції в Україні.

Курсантом Рябовим К. В. було продемонстровано програмний продукт, що дозволяє реалізувати метод ідентифікації динамічних образів зображення в інтелектуальних системах відеоспостереження. Усі слухачі активно залучалися до жвавої дискусії з доповідачами.

Проведення конференції стало можливим завдяки співпраці Житомирського національного агроекологічного університету, Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана та Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання