Міський турнір  з волейболу «Герої серед нас»  28 листопада провели у спорткомплексі Житомирського національного агроекологічного університету.

 

Такий захід проходить уже другий рік поспіль, з метою вшанування світлої пам’яті загиблого героя, десантника 90 батальйону та випускника ЖНАЕУ Дмитра Ільницького.

Присутня на відкритті змагань мати Дмитра – Лілія Василівна– зауважила, що батькам дуже важливо, щоб про їх сина, який боронив державу і загинув за неї, пам’ятали. Вона подякувала керівництву університету та представникам міськради за ініціативу, організацію та проведення волейбольного турніру ім. Д. Ільницького.

Серед учасників змагань цьогоріч – команди з Житомирського національного агроекологінчого університету, Житомирського державного технологічного університету, Житомирського державного університету ім. І. Франка та військовослужбовці 199 навчального центру ВДВ ЗСУ.

Разом із рідними Дмитра, його бойовим побратимом Володимиром Красотою, студентами і викладачами ЖНАЕУ, спортсмени вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих у зоні проведення АТО.

Проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Житомирського національного агроекологічного університету Іван Мартинчук нагадав, що  лейтенант ЗСУ, десантник 90 батальйону  Дмитро Ільницький загинув під час виконання бойового завдання у зоні проведення АТО на Сході країни три роки тому. Нагороджений посмертно орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Народився та мешкав з батьками у Житомирі, тут здобував освіту – в червні 2013 року Дмитро закінчив навчання на факультеті обліку та фінансів ЖНАЕУ. Дмитрові було лише 24 роки – загинув у День свого народження 29 листопада 2014 року. Він похований на Смолянському кладовищі у Житомирі.

«Дмитро був нашим студентом. Ми пишаємося ним, його подвигом. Цей сміливий хлопець увійшов в історію нашої країни, за незалежність якої боровся. Він навіки у наших серцях – усміхнений, щирий та справжній: син, друг, випускник, побратим, захисник. Під час навчання Дмитро неодноразово грав у волейбол і мав гарні результати, тож сааме тому ми проводимо турнір з цього виду спорту, – зауважив проректор ЖНАЕУ Іван Мартинчук. – Наше завдання, завдання кожного з нас, – берегти пам’ять про героїв, не забувати, бо вони наші ангели-охоронці, вони – охоронці миру та спокою в країні».

Також Мартинчук поділився звісткою про те, що навесні 2017 року в Дмитра народилися сестрички – трійнята Саша, Маша і Даша.

Лілія Іванівна поділилася, що дівчаткам вже майже 8 місяців, вони радіють життю, а разом з тим додають сил своїм батькам.

«Ми їх дуже любимо і зробимо все, щоб донечки були щасливі аби нашої турботи вистачило на всіх. Передамо їм усю ту любов, яку мав їх старший брат. Дівчатка дарують нам неймовірні відчуття, а головне – розуміння того, що ти комусь потрібен», – додала пані Ільницька. 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання