У спорткомплексі  Житомирського національного агроекологічного університету 10 лютого стартував  Відкритий турнір пам'яті ветеранів волейболу Житомирщини.

 

У змаганнях  взяли участь команди з Житомира, Коростеня, Пулин, Черняхова, Луцька, Ємільчиного, Лугин та Бердичева.

Спортсмени  змагалися  у двох категоріях : 45+ та 50 +. Турнір проходив за підтримки голови федерації волейболу Житомирської області, голови облради Володимира Ширми, відділення НОК України в Житомирській області, ЖНАЕУ та викладачів кафедри фізичного виховання ВНЗ.

На відкритті турніру ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан зауважив, що напередодні – 9 лютого – відзначали день народження волейболу. Зокрема, 123 роки тому викладач фізичного виховання коледжу Асоціації молодих християн пан Вільям Дж. Морган у місті Холіок у спортивному залі підвісив тенісну сітку на висоті 197 см, і його учні стали перекидати через неї м’яч. Зараз волейбол є найпопулярнішою в світі грою – він офіційно розвивається у 220 державах і самоврядних територіях.

«Житомирський національний агроекологічний університет також має свої волейбольні традиції. Намагаємося не лише підтримувати команди дівчат та хлопців, які грають за ЖНАЕУ і успішно представляють навчальний заклад на різних рівнях, але й надавати підтримку і допомогу в організації подібних змагань на базі нашого спорткомплексу, – пояснив ректор агроуніверситету Олег Скидан. – Крім цього, вже традиційним став волейбольний турнір пам’яті нашого випускника – десантника 90 батальйону Дмитра Ільницького, який загинув у зоні АТО. З кожним роком інтерес до волейболу в молоді лише зростає, але не може тішити те, що волейболісти з досвідом не втрачають нагоди так само продемонструвати свої вміння та навики. Я щиро бажаю усім учасникам сьогоднішньої  зустрічі гарно провести час і  нехай  спортивний дух  не залишає вас».

Нагадаємо, що 9 лютого викладачі та студенти ЖНАЕУ взяли участь в урочистих заходах  з нагоди відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор  

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету   

Фото Ярослава Гапонова


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання