На базі факультету лісового господарства Житомирського національного агроекологічного університету 5 липня відбувся інформаційний семінар «Участь громадськості у лісовій сертифікації».

Організатори заходу – Національне представництво FSC в Україні, WWF в Україні та ГО «Карпатські стежки».

Безпосередньо у роботі семінару взяли участь представники  цих організацій, громадські активісти, співробітники ЗМІ.

Житомирський національний агроекологічний університет представляли викладачі та студенти факультету лісового господарства.

Директор Національного представництва FSC в Україні Павло Кравець розповів під час заходу про формальні процедури участі громадськості в сертифікації.

Також присутні дізналися про практичний досвід участі в лісовій сертифікації та вплив на лісові господарства від журналіста інтернет-видання «Голос Карпат» Олени Мудрої та комунікатора лісових проектів WWF в Україні Ірини Миронової.