Серед низки правоосвітніх заходів, що проводяться у ці дні в освітніх закладах Житомирщини у рамках обласного тижня правових знань,  привертає увагу правовий турнір за участю учнівських команд загальноосвітніх навчальних закладів Житомира та регіону.

Правовий турнір відбувся 25 квітня на базі Житомирського національного агроекологічного університету.

Аби здобути пальму першості, учасникам інтелектуальних змагань довелося пройти три основні етапи конкурсних завдань, в яких потрібно було виявити кмітливість, наполегливість, знання правових дисциплін.

У підсумку, компетентне журі у складі представників ЖНАЕУ, Головного територіального управління юстиції у Житомирській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги визначило переможців.

Відтак, перше місце завоювала команда Житомирського міського ліцею №25 «Феміда», друге – команда «Молодий юрист» Житомирської ЗОШ І – ІІІ ступеня №21. На третьому місці була команда «Житичі» Житомирської ЗОШ № 8.

Кожен учасник правового турніру отримав сертифікат, який дає майбутнім вступникам до ЖНАЕУ право  на знижку за навчання зі спеціальності «Правознавство».

Нагадаємо, що 20 квітня сотні школярів з усієї області завітали на День відкритих дверей у ЖНАЕУ, в рамках якого  відбувся правий турнір, день реклами, ділові ігри  – «Облік – мова бізнесу», «ТОП-менеджер» та «Фінансовий ерудит», конкурси – «Файний турагет, готельєр, ресторатор», «Юний природознавець», «Аудитор – лікар підприємства держави», «Лісівник майбутнього», «Ветеринар-науковець», «Майбутній бізнесмен»,  тренінги – «Державне управління нового покоління», «Захист рослин міської флори», «Технологія виробництва безпечних харчових продуктів», практикуми – «Інженер майбутнього», «Податкова грамотність», «Експерес-діагностика рослин на вміст нітратів», проект «Країна мрій», ІТ- батл, творча лабораторія «Зелене місто Житомир», майстер-клас «Сади Полісся», інтенсив для юних підприємців «Анатомія бізнесу».  Крім цього, майбутні вступники мали можливість пройти тестування із різних предметів та отримати додаткові бали при вступі та знижки на навчання.