На базі технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету нещодавно провели родинний фестиваль «Свято українського коня», під час якого маленькі житомиряни могли поспілкуватися з тваринами, покататися на конях тощо.

А вже 27 вересня 2016 року на факультеті знову приймали юних гостей – завітали учні Житомирського екологічного ліцею № 24.

Для ліцеїстів влаштували пізнавальну екскурсію як  цікавий і пізнавальний спосіб проведення дозвілля.

Мета таких заходів, вважають на технологічному факультеті ЖНАЕУ, – популяризація серед учнівської молоді наукових знань з тваринництва, біології, екології, ботаніки та інших.

Зокрема, учні ліцею № 24 мали можливість прогулятися територією факультету, відвідати заняття гуртка «Кінолог», де познайомилися із Сантою, яка допомагає у вправах з реабілітації учасників АТО у рамках канадсько-українського проекту «Друг героя».

Крім цього, школярі також завітали до страусів, коней, овець та інших тварин, які мешкають на території ЖНАЕУ, а після завершення екскурсії ділилися позитивними відгуками і враженнями.

 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання