У Житомирському національному агроекологічному університеті 22 березня  відбулася науково-практична конференція науково-педагогічних працівників, докторантів, аспірантів та молодих вчених НІІ економіки та агробізнесу «Наукові читання-2018».

 Питаннями, що викликали найбільший інтерес науковців та практиків, стали розвиток сільських територій, соціально-екологічні проблеми громад, публічно-приватне партнерство, енергозберігаючі технології та альтернативна енергетика.

Доповідачі кафедр інноваційного підприємництва та інвестиційної діяльності, економічної теорії, інтелектуальної власності та публічного управління, фахівці кафедр фінансів і кредиту, аналізу і статистики ім. І.В. Поповича, бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту розкрили пріоритетні вектори стратегічного розвитку територіальних громад та агробізнесу в умовах децентралізації, акцентуючи увагу на проблемах державного управління, місцевого самоврядування та засадах суспільно-політичного та соціально-економічного розвитку.

Базовим визначено сталий розвиток аграрного сектора в умовах продовольчих, екологічних та фінансово-економічних викликів.

Прес-служба НІІ економіки та менеджменту

Корисні посилання