На базі Житомирського національного агроекологічного університету  20 квітня 2017 р. відбувся «Національний ярмарок вакансій для об’єднаних територіальних громад».

Учасниками заходу стали студенти старших курсів агроуніверситету та представники Асоціації міст України у Житомирській області.

Зокрема, під час зустрічі Галина Семенець розповіла присутнім про реформу децентралізації – передумови та законодавчі підстави її проведення, перші результати і досягнення в різних регіонах країни, а також можливості і перспективи для об’єднаних громад.

За її словами, у 2016 році Житомирщина посіла перше місце в країні за кількістю ОТГ. У 2017 році цей процес не зупиняється і вже зараз об’єднанням охоплено більше третини територій області.

Разом з тим, нові ОТГ потребують нових фахівців для розвитку і впровадження різноманітних проектів на підтримку громад у сфері культури, освіти, медицини, соціального захисту, надання послуг тощо.

У контексті цього студентам ЖНАЕУ презентували наявні вакансії у ОТГ Житомирської області, закликаючи ознайомитися з умовами конкурсів з можливістю подальшого працевлаштування за фахом. Слідкувати за вакантними посадами можна на сайтах ОТГ чи у спільноті Житомирського відділення АМУ в соцмережі.

«Ви молоді люди, яким жити, працювати в цій країні та розвивати її. Наразі відбуваються історичні зміни, частиною яких вже став кожен із нас. Основне завдання – розкрити  можливості кожної ОТГ, проаналізувати економічний клімат, заручившись підтримкою та допомогою фахівців. Нинішні студенти і випускники ВНЗ – кадровий потенціал ОТГ. Ви маєте усі шанси отримати своє робоче місце в органах місцевого самоврядування, а разом з тим, навчити ОТГ мислити проектно і стратегічно», – відзначила   консультант з бюджетних питань Асоціації міст України Галина Семенець.

Нагадаємо, що програма «Національний ярмарок вакансій для ОТГ»  передбачає розгляд та обговорення низки ключових питань: працевлаштування; підготовки персоналу до виконання нових завдань з його подальшим професійним розвитком; впровадження децентралізаційної реформи, однієї із передумов успіху якої є формування спроможних територіальних громад.

Наукові конференції

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України