У Житомирському національному агроекологічному університеті 14 листопада відбулася ХІ студентська міжвузівська науково-практично конференція «Формування особистості студента: держава, суспільство, професія», у якій взяли участь студенти та магістранти кількох місцевих ЗВО.

Серед кращих доповідей студентство та викладачі відзначили виступи Г. Ревунець (факультет економіки та менеджменту ЖНАЕУ) «Характеристика демократії як форми державного правління»; А. Кузьменко (Житомирський торговельно-економічний коледж КНТЕУ) «Національна символіка: витоки та значення»; А. Грибан (ЖДУ) «Знищені режимом. Вацлавпіль»; Л. Бойко «Вплив музики на оточуючу дійсність», О. Качковська «Хрометофобія як проблема сучасного світу» (факультет обліку та фінансів ЖНАЕУ); С. Шульга агрономічний факультет ЖНАЕУ) «Теофраст як засновник науки ботаніки»; В. Остимчук, Т. Фещенко (факультет екології і права) «Традиційний український одяг кінця ХІХ – початку ХХ століття»; О. Кравчук (технологічний факультет) «Розвиток освіти на Волині у ХІХ столітті»; А. Бондар (факультет інженерії та енергетики) «Філософська складова японського бойового мистецтва» та ін.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету