На базі факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету відбулася ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція морфологів України «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ МОРФОЛОГІЇ».

Учасників зібрання вітали ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмила Романчук, заступник начальника ГУ Держспоживслужби в Житомирській області Ігор Волківський, декан факультету ветеринарної медицини Анатолій Ревунець, інші.

«Проведення такого авторитетного заходу є важливою подією не лише для нашого факультету, але й усього Житомирського національного агроекологічного університету, який у ці дні відзначає своє 95-річчя. Робота конференції є дієвим поштовхом для реалізації нових, цікавих ідей та оптимізації нашої спільної діяльності. Це сприяє  інноваційному розвитку, згуртуванню зусиль у дослідження актуальних питань теорії і практики гуманної та ветеринарної медицини. Упевнений, що ця конференція посилить інтеграцію науки і практики, забезпечить взаємне збагачення досвіду та спільної роботи, – відзначив декан факультету ветеринарної медицини ЖНАЕУ Анатолій Ревунець. – Високий фаховий і представницький рівень учасників дасть можливість виробити пропозиції та рекомендації, які сприятимуть виконанню одного з важливих завдань підготовки лікарів ветеринарної медицини. Вивчення морфології тварин, вчення про форму і будову тваринних організмів в їх онто- та філогенезі є дуже актуальним питанням. Особливу увагу потрібно звернути на «Еволюційну морфологію тварин».
Вважаю, що основним завданням науково-практичної конференції морфологів є залучення уваги органів державної влади до питань діагностики й лікування різних захворювань, підвищення якості здоров’я тварин. Бажаю всім учасникам Міжнародної науково-практичної конференції міцного здоров’я, плідної та конструктивної роботи, успіхів у втіленні запланованого».

У рамках проведення ХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції морфологів України «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ МОРФОЛОГІЇ» Наукове товариство анатомів, гістологів, ембріологів та топографоанатомів України нагородило почесними дипломами та вищими відзнаками «Золота медаль В. Г. Касьяненка» д.вет.н., професора, заслуженого діяча науки і техніки України Горальського Л. П. та к.вет.н., доцента Сокульського І. М. Крім того, почесними грамотами Наукового товариства були нагороджені Гуральська С. В., Заїка С. С., Кот Т. Ф., Хоменко З. В., Колеснік Н. Л. та Дунаєвська О. Ф.

Віце-президент Академії наук вищої освіти, д.вет.н, професор Рудик С. К. нагородив почесними грамотами Академії наук вищої освіти за вагомий внесок у підготовку наукових кадрів з морфології тварин професора Горальського Л. П. та доцентів  Гуральську С.В., Кот Т.Ф.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни