"Як комерціалізувати свій інтелектуальний продукт?"  про це командапроєкту "Популярно про інтелектуальну власність" 23 лютого  спілкувалася зі студентами Житомирського національного агроекологічного університету.

Зокрема, під час лекції "Патентнийзахистщо треба знати про інтелектуальнувласність?" експертиговорили про те, як захистити свою інтелектуальнувласність та заробляти на авторськихрозробкахяк залишитисьдрузяминавітьпокидаючиспільнийпроєкт тощо.

У  лабораторії  інжинірингової школи «NoosphereEngineeringSchool» ЖНАЕУ зібралися молоді винахідники, програмісти, викладачі та наставники Упрограмі заходу –основи ІВ, цікавікейси з судової практики і багатодіалогу.

Крім цього, у конференц-залі агроуніверситету також обговорювалиособливостіреєстраціїторгової марки та патентуваннявласнихрозробок.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету