На базі Житомирського національного агроекологічного університету 11 листопада провели І Всеукраїнську футурологічну конференцію з трансгуманізму та іморталізму «Нове Майбутнє:   Життя продовжувати будете?».

Учасників заходу привітав Президент ЖОГО «Співдружність Екології Людини «Екомір», засновник Клубу «Оранжерея Душі» Сергій Твардовський, який наголосив на актуальності обраної теми та окреслив напрямки роботи конференції.

Зокрема, із доповіддю на тему «Досягнення синергетики у розумінні фізики живого»  виступив професор Житомирського національного агроекологічного університету Іван Грабар.

Підприємець, агротехнік, засновник Бізнес-клубу Вільних людей, бізнес тренер Твань Коновалова поділилася своїми знаннями і напрацюваннями щодо того, як безсмертя людини перестало бути міфом і стало реальністю.

Аспірант Житомирського державного університету ім. І. Франка Філіп Дончев розповів про трансгуманізм, а засновник техно-інкубатора WEB  і фонду RoboUnion Олександр Самченков – про індивідуалізацію виробництва.

Про те «Навіщо продовжувати життя? Екзистенціальні сеанси» під час конференції говорив Сергій  Твардовський.

У рамках зібрання також відбулося скайп-включення, під час якого інженер, винахідник і вчений-нейрокібернетик Ян Корчмарюк представив доповідь «Введення в сеттлеретику: «оцифрований» мозок і його безсмертя, або як врятувати людство від самознищення і здійснити подорож до зірок».

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни