Студенти   факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету взяли активну участь   в І обласному конкурсі з акваріумістики та мистецтва аквадизайну «Aquascape», який проходив на базі  КЗПО «Обласний еколого-натуралістичний центр» Житомирської обласної ради.

З вітальним словом під час відкриття заходу до присутніх звернулася директор закладу Наталія Бордюг.

Викладач Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки Світлана Буднік    провела майстер-клас з акваскейпінгу.

У рамках конкурсу також обговорювалися питання співпраці з Житомирським національним агроекологічним університетом.

Крім  цього, учасники мали можливість з екскурсією відвідати лабораторію акваріумного рибництва та аквадизайну, а також Ботанічний сад ЖНАЕУ, де нещодавно було завершено проект з благоустрою озер.

Житомирський національний агроекологічний університет