Відповідно до концепції проведення в 2019 році в м Житомир (Україна) другого Форуму регіонів України та Білорусі, прийнятої за сторонами за основу в ході першого засідання двохсторонньої Робочої групи з питань міжрегіонального і транскордонного співробітництва на базі Житомирського національного агроекологічного університету відбудеться Еко форум.

У роботі форуму візьмуть участь представники Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції Поліського округу, комунального закладу позашкільної освіти «Обласний екологонатуралістичний центр Житомирської обласної ради», провідні вчені Центру соціально-філософських і антропогенних досліджень ГНУ «Інститут філософії НАН Білорусі», лабораторії ГНУ «Інститут експериментально й ботаніки імені В.Ф. Купревіча НАН Білорусі» Інституту агроекології і природокористування НААН України, Національного університету водного господарства та природокористування, Національного університету біоресурсів і природокористування України.

В рамках форуму відбудуться дискусії за наступними напрямами:

• аналіз можливостей застосування космічних систем дистанційного зондування Землі для вирішення екологічних проблем;
  • оцінка якості життя населення, що проживає на радіоактивно забруднених територіях;
  • рух органічного виробництва і продовольча безпека;
  • чиста питна вода;
  • реалізація глобальних цілей стратегії сталого розвитку в контексті екологічної освіти дітей і молоді.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі форуму, який відбудеться 3 жовтня 2019 року на базі Житомирського національного агроекологічного університету за адресою м. Житомир, бульвар  Старий,7.