Під засідання Вченої ради у Житомирському національному агроекологічному університеті 23 квітня ректор  Олег Скидан привітав студентів, які відзначилися на  конкурсах та олімпіадах, вручив їм  дипломи, а їх науковим керівникам і наставникам  - подяки.

Зокрема, протягом березня-квітня студенти ЖНАЕУ здобули численні перемоги на всеукраїнському рівні:

• Бовсуновська Надія Миколаївна отримала диплом І ступеня за роботу на тему «Управління інноваційними підприємствами аграрної сфери». Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за напрямком «Менеджмент організацій» проходив   на базі  Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.
  • Бруховець Богдан Юрійович був відзначений дипломом ІІІ ступеня за перемогу в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності», який відбувся на базі Київського національного університету технологій та дизайну. Він підготував роботу на тему «Приватні інвестиції у розвитку підприємства».
  • ІІІ місце посіла дипломна робота Неголюк Юлії Олегівни на тему : «Формування системи маркетингових досліджень ДП «Старокостянтинівський молочний завод» під час Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Маркетинг» в Хмельницькому національному університеті.
  • Гордієнко Олена Віталіївна та Сморщок Олена Володимирівна стали переможцями в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інтелектуальна власність» та «Менеджмент» спеціалізація «Управління у сфері економічної конкуренції», які проходили на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького  та Полтавської державної аграрної академії.
  • Зінкевич Роман з науково-дослідною роботою   «Лісовідновний потенціал сосняків у свіжих суборах житомирського Полісся в умовах еколого-кліматичних змін» був нагороджений дипломом І ступеня в Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва  у рамках ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Лісове господарство".
  • Анастасія Іванова (спеціальность "Облік і оподаткування") була нагороджена дипломом за ІV місце та грамотою "За оригінальність визначення категорій і критичний підхід до існуючих концепцій" в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова   під час  ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія».
  • за результатами ІІ етапуВсеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік та оподаткування», який проходив у Національній Академії статистики, обліку та аудиту Держстату України,  дипломи І ступеня    отримали   Роман Шишка й Тетяна Козлова, диплом ІІІ ступеня –  Аліна Бачинська.
  • Дмитро Загородній з роботою «Агроекологічне обґрунтування безперечних рівнів техногенного тиску на ґрунт колісних рушіїв мобільної сільськогосподарської техніки» отримав ІІ місце, а Максим Котубей з роботою «Дослідження впливу мікроклімату в промислових теплицях на виробничий персонал» – ІІІ місце в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Агроінженерія” на базі Харківського національного технічного університету імені Петра Василенка.

Житомирський національний агроекологічний університет