Ректор Житомирського національного агроекологічного університету 24 травня  2017 року привітав студентів, які стали учасниками та переможцями ІІ туру Всеукраїнських олімпіад, що проходили у різних ВНЗ країни протягом кількох останніх місяців.

«Ми маємо чималі здобутки. Наші студенти показали високий рівень підготовки та знань, завдячуючи своїм наставникам та науковим керівникам, – відзначив ректор ЖНАЕУ Олег Скидан. – Житомирський національний агроекологічний університет потужно заявив про себе і свідченням цього є ці дипломи, грамоти та подяки».

Зокрема, студенти ЖНАЕУ успішно представили університет на олімпіадах у Києві, Мелітополі, Львові та інших містах.

Ректор ЖНАЕУ Олег Скидан вручив відзнаки  студентам факультету інженерії та енергетики Катерині Цьопич та Андрію Кондратюку (Всеукраїнська олімпіада з навчальної дисципліни «Експлуатація машин і обладнання»), студенту факультету екології і права Володимиру Воробйову (Всеукраїнська олімпіада з дисципліни «Агроекологія»), студенткам технологічного факультету – Ящук Інні, Когут Світлані та Мяновській Тетяні (Всеукраїнська студентська олімпіада з напряму підготовки «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» і спеціальності «Технології виробництва та переробки продукції тваринництва»), студентам факультету інженерії та енергетики (Всеукраїнська олімпіада із напрямку підготовки «Енергетика та електротехнічні системи в АПК»).

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання