відвідав доктор Кімура та журналіст однієї з провідних телерадіокомпаній Японії.

 

Під час зустрічі з ректором ЖНАЕУ вони обговорювали питання подальших досліджень з проблематики ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Олег Скидан зауважив,  що в агроекологічному університеті комплексно займаються вивченням та вирішенням проблем радіаційного забруднення територій, адже частина Житомирщини теж постраждала від катастрофи на атомній станції у Чорнобилі. 

До слова, у квітні в ЖНАЕУ вже традиційно  проходила Міжнародна науково-практична конференція  «Чорнобильська катастрофа. Актуальні проблеми, напрямки та шляхи їх вирішення», учасники якої (представники влади області, Республіки Білорусь та Японії, керівництво ЖНАЕУ, вітчизняні науковці) обговорювали стан природного середовища та ефективність робіт із радіаційного захисту населення.  У рамках   конференції відбулося виїзне засідання  до Чорнобильської зони відчуження. Відродження радіоактивно забруднених територій є одним з пріоритетних тематичних напрямів наукових досліджень Житомирського національного агроекологічного університету.  Також групою провідних науковців  ЖНАЕУ було реалізовано проект прикладного дослідження, що фінансується за рахунок держбюджету, «Оцінка якості життя та радіаційної безпеки сільського населення радіоактивно забруднених територій». 

Ректор розповів гостям і про навчальний заклад. 

«Житомирський національний агроекологічний університет – єдиний в державі аграрний вищий навчальний заклад екологічного спрямування та єдиний  у Житомирській області національний ВНЗ, який є базовим з підготовки фахівців для більшості галузей економіки Полісся  (Житомирської, Рівненської, Волинської областей). До його структури, окрім 8 факультетів, 42 кафедр і 85 їх філій на виробництві та в науково-дослідних установах, 10 навчальних корпусів і 8 гуртожитків, входять також Ботанічний сад, дослідне поле, навчальна ферма, лабораторія кінології,  навчальна пасіка, навчально-науково-виробнича клініка ветеринарної медицини, Центр органічного виробництва «Полісся Органік», хіміко-аналітична лабораторія, Центр еколого-енергетичних технологій, лабораторія екології лісу, музей грунтів і мінералів, лабораторія геодезії та землеустрою, наукова бібліотека, лабораторія відновлювальної енергетики, сучасний комп’ютерний центр, – розповідає ректор ЖНАЕУ Олег Скидан. – Все ці можливості ми використовуємо для якісної підготовки майбутніх співробітників підприємств і компаній різної сфери».

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання