З 11 липня  розпочнеться вступна кампанія-2016 і абітурієнти зможуть подавати документи на вступ у навчальні заклади країни.

У Житомирському національному агроекологічному університеті до цього почали готуватися завчасно і вже 8 червня відкрили спеціальний Центр сприяння подачі електронних заяв.

Урочисту місію перерізання стрічки довірили ректору ЖНАЕУ Олегу Скидану.

На заході також були присутні викладачі і співробітники університету, представники приймальної комісії.

«Цьогоріч є ряд нововведень під час вступної кампанії. Зокрема, при вступі на навчання для здобуття ОКР «Бакалавр» (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, ступеня магістра ветеринарно-медичного спрямування), на основі повної загальної освіти на денну форму навчання, крім осіб, які мають право на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів та зарахування поза конкурсом,  подаються заяви  лише в електронній формі, – відзначає ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан. – Приймальна комісія має дещо змінити вже звичний формат своєї роботи з паперовими носіями  і забезпечити оперативність, своєчасність та  зручність прийому і розгляду електронних заяв від наших потенційних студентів. Саме для цього ми облаштували цей Центр, де встановлено комп’ютерну техніку. Члени приймальної комісії ознайомлені з умовами і правилами вступу, залишається сподіватися на розуміння вступників, адже, зі своєї сторони, університет зробив максимум, щоб забезпечити належні умови вступної кампанії для кожного. На базі приймальної комісії університету  працює консультаційний пункт, де охочі зареєструватися для участі в ЗНО могли отримати необхідну інформацію, а тепер переходимо в режим інформування про подання заяв в електронній формі».

Також ректор нагадав, що  абітурієнти у 2016 році можуть подати до п’ятнадцяти заяв  на п’ять спеціальностей (спеціалізацій), на яких передбачено прийом за кошти державного бюджету, зазначаючи пріоритетність. Для конкурсного відбору до  ЖНАЕУ зараховуються бали сертифікатів ЗНО з трьох предметів: обов’язковий загальнодержавний – українська мова та література, обов’язковий для вибраної спеціальності  і  на вибір вступника.

 

Документи приймаються:

– на 1 курс денної форми навчання – з 11 по 27 липня  2016 року;

– на скорочений термін (на базі ОКР «Молодший спеціаліст»)  денної форми навчання – з 11 по 24 липня 2016 року;

– на 1курс заочної форми навчання – з 15 по 29 липня 2016 року  (для осіб, які мають право складати вступні випробування та проходити співбесіду, що проводить університет – з 15 по 22 липня 2016 року );

– на скорочений термін (на базі ОКР «Молодший спеціаліст»)  заочної форми навчання – з 11 по 24 липня, з 01 по 07 березня  та з 03 по 10 жовтня 2016 року.

Вступні випробування проводяться:

– на скорочений термін на денну та заочну форми навчання – з 25 по 26 липня, 9 березня та 11 жовтня 2016 року;

Оприлюднення рейтингового списку:

– на 1 курс і скорочений термін на денну форму навчання – не пізніше 01 серпня;

– на заочну форму навчання – не пізніше 30 липня та 21 жовтня.

Студенти університету мають можливість:

– отримати військове звання;

– проходити виробничу практику за кордоном.

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: 10008 Житомир, бульвар Старий, 7, телефони: (0412) 37–46–84; +38 (093) 390–68–90; +38 (097) 753–49–43.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання