Житомирський національний агроекологічний університет з презентацією платформи «Universality» 29 жовтня відвідав CEO проєкту Єжи Чепел. 

«Universality» – це інноваційна платформа, що поєднує академічне та ділове середовище. Вона допомагає викладачам створювати практичні навчальні програми, студентам ІТ розвивати бажані на ринку компетенції та формувати кадрові ресурси для індивідуальних потреб бізнесу.  

 

Платформа «Universality» надає доступ викладачам університету до більше ніж 2000 завдань, поділених на категорії, які найкраще підходять тематиці їх занять. 

 

Розв’язування таких завдань студентами допомагає здобути ринкові вміння, а викладачам – відслідковувати прогрес своїх студентів та оцінювати їх досягнення. Також відповіді на завдання перевіряють спеціалісти з обраної фірми. Якщо студент розв’язав усі завдання у межах обраного шляху кар’єри це означає, що він здатен виконати завдання, працюючи у цій фірмі. 

 

Платформа забезпечує  унікальну можливість формування  у реальному часі резюме з прикладами коду зі всього періоду навчання, завдяки чому майбутній роботодавець може побачити рівень компетенції випускника. Між керівництвом  ЖНАЕУ та компанією досягнуто домовленість про підписання договору й подальшу тісну співпрацю.

Пресслужба Житомираського національного агроекологічного університету

Корисні посилання