Житомирський національний агроекологічний університет розпочав співпрацю із ТДВ «Брацлав», що знаходиться у селищі Брацлав Немирівського р-ну Вінницької області.

 

Підприємство було створене у 1979 році, з   1985 року  його очолював Микола Кирилович Михайленко. Першою продукцією «Брацлава» став молочний насос, потім молокоприймач, відернодоїльні установки.


 Пізніше  головний конструктор з ГСКБ Рига Валентин Олексійович Дриго, разом із новою школою конструкторів і дослідників, розробити для підприємства нові види доїльної техніки і запустити її у виробництво.


 Досліджуючи потреби партнерів, з'ясувалося, що доїльна установка не вирішить всіх проблем сільгоспвиробників. Є проблема стійлового обладнання, напування, гноєвивезення, освітлення і провітрювання, приготування та роздачі корму. Зрозумівши це,  на підприємстві взялися за вирішення нових питань і почали конструювання іншого необхідного обладнання.


 Після 2000-х  «Брацлав» вийшов  і закріпився на нових ринках, створивши там представництва і виробництва.  Це одна з перших українських компаній, яка була представлена на всесвітній виставці в м. Ганновер, що дало сильний поштовх у продажах устаткування в країни Євросоюзу.


«Ми займаємося науковими дослідженнями, конструюванням обладнання, його виробництвом, монтажем та сервісом. Вирішуємо питання проектування тваринницьких комплексів, будівництва нових і реконструкцій існуючих. Взялися за вирішення проблем в механізації садівництва і свинарства. Наразі ми маємо групу компаній,  розташованих у різних країнах, а також співпрацюємо з-понад 30 країнами світу. На всіх ринках нас знають як гнучкого, надійного партнера і виробника високоякісного обладнання за адекватною ціною. Усіх своїх клієнтів ми називаємо партнерами, адже усвідомлюємо спільну відповідальність за усе, що робимо разом», – відзначив під час зустрічі з керівництвом, викладачами та студентами Житомирського національного агроекологічного університету нинішній  директор ТДВ «Брацлав» Петро Михайленко.

У рамках візиту представники компанії «Брацлав» презентували присутнім на зібранні у ЖНАЕУ фільм про свою діяльність.

Крім цього, ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан,  директор ТДВ «Брацлав» Петро Михайленко, директор компанії  з новітніх розробок Валентин Дріго та інші взяли участь у відкритті й тестуванні лабораторії машиновикористання у тваринництві.

Новітнє обладнання лабораторії для проведення занять студентів факультету інженерії та енергетики ЖНАЕУ надали у ТДВ «Брацлав» і у подальшому, кажуть представники підприємства, готові також співпрацювати у науковій сфері.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання