У Житомирському національному агроекологічному університеті  стартувала виставка робіт в рамках обласного конкурсу «Юний податківець», який  організувала кафедра бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту.

Учасники конкурсу  – учні шкіл, гімназій, ліцеїв та професійно-технічних закладів, а також вчителі  з Житомира та  області.

До участі в конкурсі були надіслані роботи  у 8 номінаціях:

  1. Якби керівником Державної фіскальної служби був(ла) я – на тему «Три кроки покращення роботи Державної фіскальної служби і три кроки ДФС назустріч бізнесу».
  2. Творча науково-практична робота на тему «Податки – це гроші, які повертаються кожному громадянину України».
  3. Віршовані твори про податки.
  4. В прозі про податки (оповідання, новела, стаття, нарис, інтерв’ю, байка, казка, біографія, гумореска, есе, фейлетон тощо).
  5. Про податки у фарбах (малюнки, плакати).
  6. Роботи про податки (рекламні, анімаційні, мультимедійні, художні), створені за допомогою комп’ютерної графіки (растрової, векторної, фрактальної, тривимірної).
  7. Уроки про податки (конкурс для вчителів).
  8. Вільна тема: «Виконання податкового обов’язку і використання податків для формування добробуту громадян очима випускника (вчителя) школи».

 На виставці представлено понад 120 робіт, з яких найбільше  – в номінації «Про податки у фарбах».

Учасники проявили неабияку зацікавленість проблематикою конкурсу, креативність та творчий підхід. Роботи є надзвичайно яскравими і демонструють незвичайне дитяче бачення та оригінальність розкриття запропонованої теми. Тут можна знайти і сюжети казок, і фантастичні пейзажі на податкову тематику, і героїв з мультфільмів, але, разом з тим, роботи наповнені зовсім недитячим змістом та піднімають питання податкової культури, усвідомлення важливості сплати податків. Кожна з представлених робіт є неповторною і особливою.  Аби переконатись у цьому, запрошуємо усіх охочих відвідати виставку в аудиторії 103 на факультеті обліку та фінансів  ЖНАЕУ.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання