Кафедра суспільних наук  Житомирського національного агроекологічного університету 19 квітня  провела    ІХ студентську міжвузівську науково-практичну конференцію «Формування особистості студента: держава, суспільство, професія».

До участі у  заході долучилися студенти усіх факультетів ЖНАЕУ та студенти й магістранти Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Міждисциплінарний шлях сучасної науки та зростаюча актуальність гуманітарної проблематики в українському суспільстві диктували вибір тем, які охопили важливі і цікаві аспекти в розвитку Всесвіту, цивілізації, європейського і українського суспільства.

У виступах переплелися дослідження філософії та історії, політології та культурології, соціології та психології.

Особливо яскраво прозвучали доповіді Бродської Марії (факультет обліку та фінансів ЖНАЕУ), Ахмедової Ольги (ЖДУ ім. Івана Франка), Горкуші Наталії (факультет економіки та менеджменту ЖНАЕУ), Черняка Ярослава (агрономічний факультет ЖНАЕУ) та ін.

PIКК

гиф економика конкурс