Житомирський національний агроекологічний університет отримав можливість безкоштовно навчати докторів наук (Ph.D.) на базі Faculty of Agricultural Engineering Університету Александраса Стульгінскіса у Литві (ASU, http://asu.lt/).    

Зокрема, 25 травня ЖНАЕУ відвідали науковці Університету Александраса Стульгинскиса та НУБіП України й   поспілкувалися із проректором з наукової роботи та інноваційного розвитку  Людмилою Романчук. За результатами зустрічі було підписано  угоду  про співпрацю.

Університет ім. Александраса Стульгінскіса – це державний вищий  навчальний заклад, заснований у 1924 р. Розташований університет в  Норейкішкесе поблизу Каунаса.  На сьогоднішній день в університеті  навчаються більше 6 тис. студентів. Університет  ім. Александраса Стульгінскіса має досягнення в таких  областях, як харчові науки, сільське господарство, лісове господарство, управління водними та земельними ресурсами, розвиток біоенергетики та  машинобудування, зміна клімату і раціональне використання природних  ресурсів. Ці ступені бакалаврату, магістратури та докторантури визнаються в

усьому світі і мають високий рівень еквівалентності. Місією університету є поширення наукових знань, прагнення до споживання безпечної та здорової їжі; забезпечення повноцінного середовища проживання для кожного громадянина Литви. Однак місія  університету виходить за рамки країни. Даний навчальний заклад приймає дуже багато

міжнародних студентів і ділиться знаннями з ними.

Нагадаємо, що 25 травня в агроуніверситеті також проходила VІ Міжнародна науково-практична конференція «Органічне виробництво і продовольча безпека», де були  представлені доповіді зазначених науковців.  

До слова, нещодавно в ЖНАЕУ відбулася ділова зустріч з представниками  компанії «AgriNord» (Данія) щодо розвитку програм стажування українських студентів на базі провідних аграрних компаній Данії.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання