У Житомирському національному агроекологічному університеті листопад розпочався із традиційного щорічного конкурсу художньої творчості першокурсників, участь в якому взяли студенти усіх факультетів, а підтримати їх прийшли старші колеги та викладачі.

Мета цього конкурсу – огляд та підтримка нових молодих талантів, активізація художньої самодіяльності й залучення до неї нових учасників.

Серед почесних гостей заходу – ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, проректори – Людмила Романчук, Іван Мартинчук, Юрій Демяненко, а також керівники творчих (вокальних та інструментальних) колективів агроекологічного університету.

На сцені студенти представляли гумористичні мініатюри та сценки, читали власну поезію і патріотичні вірші про Україну та її захисників, виконували пісні сучасних українських артистів, грали на гітарі, танцювали класичні та сучасні танці, багато розповідали про студентське життя і його можливості.

«Наша молодь постійно показує, що вони не лише розумні та амбітні, але й талановиті люди. Дуже важливо першокурсникам дати можливість проявити свої творчі таланти. І, як показують ці кілька днів, у нас є багато майбутніх зірок, – відзначає ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан. – Жодне свято, фестиваль в університеті не обходяться без участі наших студентів. Нині бачимо, що першокурсників можна сміливо залучати до цього. Приємно відзначити, що на конкурсі всіляко підтримують патріотичну тему і тему українських звичаїв і традицій, є професійний «факультетський» гумор, а ще є шалена підтримка студентів старших курсів та викладачів. Дебют наших першокурсників вдався».

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання