З нагоди великого свята Воскресіння Христового  для житомирян та гостей міста на вул.Михайлівській   з 31 березня до 9 квітня проводять різноманітні заходи – виставки, ярмарки, майстер-класи, тощо.

Крім цього, з 5 по 9 квітня на Михайлівській діяв контактний зоопарк - місце, де можна не тільки спостерігати, а й вільно спілкуватися, гладити, грати і навіть годувати тварин.

Такий майданчик для відвідувачів Великодніх заходів  представив технологічний факультет Житомирського національного агроекологічного університету. На тваринницькій фермі ЖНАЕУ доглядають за свійськими птахами, вівцями, козами,  кроликами, також є коні,  ВРХ і навіть страус. Познайомитися з ними школярі місцевих начальних закладів могли під час екскурсій.

Нині ж малеча разом з дорослими могла спостерігати за тваринками у центрі міста – на Михайлівській.

«До кінця року на базі технологічного факультету ЖНАЕУ буде створено постійно діючий контактний зоопарк. Відповідні роботи вже проводяться. Також запрошуємо усіх на виставку птаховодів та твариноводів, яка відбудеться на базі факультету (вул. Корольова, 39) 28 квітня з 7.00 до 12.00 год», - додав ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан