«Інформаційні технології сучасного світу дедалі більше затьмарюють друковані книги, пропонуючи інші джерела інформації, які користуються попитом завдяки компактності та зручності використання,  відзначають співробітники наукової бібліотеки Житомирського національного агроекологічного університету.  Тим більше друкована книга – задоволення не з дешевих, її вартість зростає з кожним днем. Тому ми пропонуємо зекономити кошти та розвантажити полиці від прочитаних книг, долучившись до класної справи: «Bookcrossing: залиш прочитану книгу – візьми нову».

Буккросинг є одним з найкращих безкоштовних методів «поділися книгою з фідбеком (зворотнім зв'язком)». Прочитавши цікаву книжку, тизможешподілитися нею з іншими, а собінатомістьвзятинову».

Зручний  книжковий  куточок  облаштувалистуденти факультету ветеринарноїмедицини ЖНАЕУ на чолі з Валерією Корнійчук. Буккросингможнатакожзнайти у читальноійзалі навчального закладущознаходиться в головному корпусі

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

PIКК