Вже шостий рік поспіль  у Житомирському національному агроекологічному університеті відзначають  Міжнародний день бухгалтера.

Святковий захід з цієї нагоди влаштували 12 листопада. Окрім традиційного концерту, який підготували студенти та викладачі факультету обліку та фінансів, цьогоріч серед 6 учасниць обирали «Бухгалтера ІІІ тисячоліття». Конкурс складався із трьох етапів, а переможницю обирало авторитетне журі в складі представників ректорату ЖНАЕУ, друзів та партнерів кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту.

Зокрема, присутнім представили інформацію про історію запровадження свята та загалом походження професії,  театралізовані вистави, тематичні ролики, танці та пісенні композиції, а дівчата-конкурсантки поділилися власним баченням того, яким має бути бухгалтер майбутнього.

«Для колективу нашої кафедри  – це не просто свято, це вже традиція, – зауважила завідувач кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту ЖНАЕУ Юлія Мороз. – Я дякую всім, хто з року в рік долучається до заходу – наші улюблені студенти, особливо магістри. Дякую ректору та проректорам за підтримку, а також  вдячна за співпрацю колегам».

Під час вітального виступу проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Житомирського національного агроекологічного університету Людмила Романчук  відзначила, що факультет обліку і фінансів є одним із найпродуктивніших, найпотужніших та найуспішніших у навчальному закладі. Тут є хороша матеріально-технічна база, реалізовують цікаві проєкти та підтримують різноманітні ініціативи.

«Від роботи бухгалтера залежить успіх підприємства. Ця професія дуже складна, але відповідальна, кожен з вас вже має чи матиме можливість проявити свій потенціал, – наголосила проректор  з наукової роботи та інноваційного розвитку ЖНАЕУ Людмила Романчук. – Я переконана, що викладачі факультету обліку і фінансів Житомирського національного агроекологічного університету готують хороших фахівців, забезпечуючи їм високий рівень знань, що у майбутньому впливатиме й на оплату вашої праці. Бажаю і викладачам, і студентам, сьогоднішнім, майбутнім і колишнім бухгалтерам – звершень, натхнення, гарного самопочуття, самореалізації та успіхів».

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету