На факультеті ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету 16 листопада відбувся  ІІ Всеукраїнський науково-практичний семінар «Моніторинг зимівлі та органічне виробництво продукції бджільництва» за участі Держдепартаменту економічної політики АПР та  ГО «Клуб професійних пасічників Житомирщини».

У  роботі заходу взяли участь  більше півсотні учасників. Серед них – 49 власники пасік з 7 районів Житомирщини, представники із Київської та Хмельницької, Тернопільської областей і викладачі  ЖНАЕУ.

Присутніх на семінарі привітали ректор  Житомирського національного агроекологічного університету  Олег Скидан, в.о. декана факультету ветеринарної медицини Анатолій  Ревунець та завідувач кафедри мікробіології, фармакології та епізоотології, професор Олександр   Галатюк.

Про особливості органічного виробництва продукції бджільництва доповіла Фурман Світлана, а Столяров Олександр   розповів про виробництво і застосування поліуретанових вуликів. Колч Віктор надав інформацію про якість та безпечність воску і вощини, способи визначення їх фальсифікації.

Цікавою для учасників була розповідь Горецького Анатолія   щодо стану бджільництва у Франції. Проблемні питання та шляхи їх вирішення учасники Клубу пасічників обговорили у фіналі  семінару.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету