У Житомирському національному агроекологічному університету 15 червня   презентували сучасний комп’ютерний   центр, а вже 19 червня на його базі проходила Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Інструменти і практики публічного управління в контексті децентралізації».

Захід провели у рамках відзначення 100-річчя державної служби в Україні, а його учасниками стали  представники різних регіонів.

Зокрема, до обговорення актуальних питань публічного управління в умовах децентралізації  приєднався ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан, а також   науковці та практики – Дацій О.І., Зінчук Т.О., Ткачук В.І., Якобчук В.П., Калінін В.О., Мельничук І.А., Ходаківський Є.І., Плотнікова М.Ф., Довженко В.А., інші.

За допомогою сучасних інтерактивних засобів відеозв’язку на конференції виступили Клименко Л.П., Садковий В.П., Туровська О.  Вадим Калінін  – завідувач лабораторії впровадження освітніх інновацій КЗ «Житомирський ОІППО» ЖОР, доповідав про «Управління освітою об’єднаних територіальних громад в умовах децентралізації».

Нагадаємо. що ЖНАЕУ активно співпрацює  з Житомирським ЦРМС, а вже влітку майже півсотні студентів навчального закладу проходитимуть практику в ОТГ області.  У березні викладачі  агроуніверситету відвідали регіональну конференцію «Управління освітою на місцях в умовах децентралізації» у рамках спільної Стратегії впровадження ефективного управління освітою в громадах – «Нова школа в нових громадах». Восени минулого року в ЖНАЕУ провели  Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Становлення механізму публічного управління розвитком сільських територій як пріоритет державної політики децентралізації», а  у квітні 2018-го –  круглий стіл «Інструменти і практики інтегрованого розвитку громад». 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання