На факультеті ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету 22 листопада відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Еколого-регіональні проблеми ветеринарної медицини в забезпеченні здоров'я тварин».

Розпочався захід  вітальним словом директора Науково-інноваційного інституту тваринництва та ветеринарії, д.вет.н., професора та заслуженого діяча науки і техніки України Горальського Л.П. і першого заступника начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, к.вет.н. Волківського І.А.

Під час   конференції  учасники розглянули проблеми освітнього процесу у закладах вищої освіти, внутрішньої та заразної патології, якості та безпечності харчових продуктів, зокрема, досвід впровадження органічного виробництва.

Також було вручено грамоти ректора ЖНАЕУ до Дня працівника сільського господарства доцентам Чалій І. В., Бегасу В. Л. та старшому викладачу Хоменко З. В.

Житомирський національний агроекологічний університет