На факультеті ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету 15 листопада проходила  студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми ветеринарної медицини в забезпеченні здоров’я тварин», в якій взяли участь студенти всіх курсів ОС «Бакалавр», «Магістр».

 

Декан факультету Анатолій Ревунець відзначив доповіді  студентів 1 курсу ОС «Магістр» спеціальності 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза», які мали статистичний і дослідницький напрями з питань органічного виробництва, безпечності і якості продуктів харчування, утримання тварин, вирощування рослин для годівлі тварин і отримання екологічно чистої продукції.

Студенти старших курсів також представили результати наукових досліджень, виконані за тематиками кафедр та обговорені разом з науковими керівниками.

Перед учасниками конференції виступив директор Науково-інноваційного інституту тваринництва та ветеринарії, д.вет.н., професор Горальський Л.П., який рекомендував кращі роботи для участі у 1-ому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання