На факультеті ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету 15 листопада проходила  студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми ветеринарної медицини в забезпеченні здоров’я тварин», в якій взяли участь студенти всіх курсів ОС «Бакалавр», «Магістр».

 

Декан факультету Анатолій Ревунець відзначив доповіді  студентів 1 курсу ОС «Магістр» спеціальності 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза», які мали статистичний і дослідницький напрями з питань органічного виробництва, безпечності і якості продуктів харчування, утримання тварин, вирощування рослин для годівлі тварин і отримання екологічно чистої продукції.

Студенти старших курсів також представили результати наукових досліджень, виконані за тематиками кафедр та обговорені разом з науковими керівниками.

Перед учасниками конференції виступив директор Науково-інноваційного інституту тваринництва та ветеринарії, д.вет.н., професор Горальський Л.П., який рекомендував кращі роботи для участі у 1-ому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання