На Житомирщині із триденним візитом перебував представник інвесторів з Індії Naresh Thakal. Зокрема, делегація  побувала у Житомирському національному агроекологічному університеті, де обговорили можливості вирощування шафрану, огляд потенційного експериментального поля  та подальшу співпрацю в цьому напрямку.

Naresh Thakal разом із викладачами і співробітниками ЖНАЕУ відвідав Ботанічний сад, тваринницьку ферму і дослідне поле, на базі яких студенти  здобувають практичний досвід, а також реалізовують різноманітні проекти, проводять дослідження тощо.

«Вкрай вражений побаченим. Мені подобається, що навчальні заклади мають гарну базу для фахової підготовки студентів, а ще сприяють розвитку агробізнесу і готові до  співробітництва», – поділився Naresh Thakal.