На базі Житомирського національного агроекологічного університету 28 жовтня 2019 року для студентів спеціальності «Водні біоресурси та аквакультура»  представники ГО «Атошник» за участі викладачів кафедри біоресурсів, аквакультури та природничих наук провели практичний тренінг «Перспективи вирощування австралійського червонопалого раку в аквакультурі».

У рамках заходу було обговорено питання проблеми вирощування червонопалого австралійського рака в аквакультурі.  Саванчук Володимир, організатор мініферми раків, поділився досвідом вирощування австралійського червонопалого рака в рециркуляційних аквасистемах та розповів про розвиток аквакультури в Житомирській області  як одного із видів рибогосподарської діяльності.

Вакладачі кафедри біоресурсів, аквакультури та природничих наук розглянули основні проблеми аквакультури в Україні, а також шляхи їх вирішення, враховуючи кращий світовий досвід.

Нагадаємо, що  між ЖНАЕУ та ГО «Атошник» кілька тижнів тому було підписано договір про співпрацю, в рамках якого студенти зможуть проходити практичне навчання на мініфермі з вирощування австралійського червонопалого рака в Житомирі.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

PIКК