Багато музики та жартів, а ще сучасні та класичні танці, флешмоби, поезія, гумористичні мініатюри, гра на інструментах  – це першокурсники дебютують на сцені Житомирського національного агроекологічного університету.

Протягом кількох днів  на усіх факультетах навчального закладу  студенти І курсу демонстрували свої таланти, а вже  1 жовтня кращі і з них взяли участь у заключному концерті «Дебют першокурсника».

Підтримати студентів прийшли не лише їх одногрупники і друзі, але й викладачі і декани факультетів. Кажуть, що багато першокурсників відкрилися для них по-новому. Їхні співочі, гумористичні й танцювальні таланти – дуже переконливі, тому із зали постійно лунали оплески.

Ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан відзначає, що такі заходи вже стали традиційними і дають змогу наймолодшим студентам проявити себе.

«Під час вступної кампанії ми дізналися, що ви у нас дуже розумні, а тепер бачимо, що ще й неймовірно талановиті. Таке різноманіття номерів, кожен з яких вражає. Ви справжні молодці і переконаний, що невдовзі станете зірками сцени, – зауважив Олег Скидан. – «Дебют першокурсника» – це можливість поділитися своєю творчістю, відкрити себе, подарувати присутнім свято і гарні емоції. Ви стоїте перед нами красиві, впевнені, сповнені ентузіазму, – саме перед такими людьми відкриваються усі двері. Щиро вітаю вас  у великій родині Житомирського національного агроекологічного університету. Вперед – до підкорення нових вершин».

Ректор ЖНАЕУ разом з проректором з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмило Романчук,  головою студентської ради Іваном Дем’янчуком та головою первинної профспілки студентів Олександром Лопатюком вручили учасникам концерту відзнаки, подяки і солодкі подарунки.

Гран-прі цьогорічного конкурсу талантів «Дебют першокурсника», за рішенням авторитетного журі,  вибороли студенти факультету економіки та менеджменту.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання