Багато музики та жартів, а ще сучасні та класичні танці, флешмоби, поезія, гумористичні мініатюри, гра на інструментах  – це першокурсники дебютують на сцені Житомирського національного агроекологічного університету.

Протягом кількох днів  на усіх факультетах навчального закладу  студенти І курсу демонстрували свої таланти, а вже  1 жовтня кращі і з них взяли участь у заключному концерті «Дебют першокурсника».

Підтримати студентів прийшли не лише їх одногрупники і друзі, але й викладачі і декани факультетів. Кажуть, що багато першокурсників відкрилися для них по-новому. Їхні співочі, гумористичні й танцювальні таланти – дуже переконливі, тому із зали постійно лунали оплески.

Ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан відзначає, що такі заходи вже стали традиційними і дають змогу наймолодшим студентам проявити себе.

«Під час вступної кампанії ми дізналися, що ви у нас дуже розумні, а тепер бачимо, що ще й неймовірно талановиті. Таке різноманіття номерів, кожен з яких вражає. Ви справжні молодці і переконаний, що невдовзі станете зірками сцени, – зауважив Олег Скидан. – «Дебют першокурсника» – це можливість поділитися своєю творчістю, відкрити себе, подарувати присутнім свято і гарні емоції. Ви стоїте перед нами красиві, впевнені, сповнені ентузіазму, – саме перед такими людьми відкриваються усі двері. Щиро вітаю вас  у великій родині Житомирського національного агроекологічного університету. Вперед – до підкорення нових вершин».

Ректор ЖНАЕУ разом з проректором з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмило Романчук,  головою студентської ради Іваном Дем’янчуком та головою первинної профспілки студентів Олександром Лопатюком вручили учасникам концерту відзнаки, подяки і солодкі подарунки.

Гран-прі цьогорічного конкурсу талантів «Дебют першокурсника», за рішенням авторитетного журі,  вибороли студенти факультету економіки та менеджменту.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

ПОЛІСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ