Щороку Житомирський національний агроекологічний університет обирають тисячі студентів з різних куточків області та інших регіонів країни. Тут готують майбутніх фахівців за 27 спеціальностями на 8 факультетах – технологічному, екології і права, інженерії та енергетики, агрономічному, економіки та менеджменту, лісового господарства, обліку та фінансів, ветеринарної медицини.

За останні роки в ЖНАЕУ ліцензували кілька нових спеціальностей – «Комп’ютерні науки», «Міжнародні економічні відносини», «Технологія захисту навколишнього середовища», «Водні біоресурси та аквакультура», «Туризм», «Садівництво та виноградство», «Науки про землю», «Інформаційні системи та технології», «Галузеве машинобудування».

Крім цього,  напередодні старту вступної кампанії-2018 в Житомирському національному агроекологічному університеті з’явилася ще одна нова спеціальність – «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза», випускники якої отримають кваліфікацію «лікар ветеринарної медицини з ветеринарної гігієни, санітарії та експертизи» ОКР «Магістр» і зможуть працювати в лабораторіях, супермаркетах, м’ясокомбінатах, молокозаводах, ЗСУ, пунктах держконтролю на кордоні і транспорті, управлінні Держпродспоживслужби, інших.

Нагадаємо, що   усю необхідну інформацію про умови та правила вступної кампанії-2018, прийом документів, вимоги до абітурієнтів, вартість навчання, пріоритетність,   предмети ЗНО,  а також перелік факультетів і спеціальностей можна подивитися у спеціальному розділі «Вступнику» на сайті  Житомирського національного агроекологічного уніеврситету. Також на базі приймальної комісії в  ЖНАЕУ діє центр сприяння подачі електронних заяв, де можна отримати усі необхідні консультації й технічну підтримку. Прийом заяв і документів  стартує 12 липня та завершиться 26 липня для тих, хто вступає на основі сертифікатів ЗНО. На основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів – до 20 липня.  Рейтинговий список вступників буде оприлюднений 1 серпня.  Вступники можуть подати не більше семи заяв на чотири спеціальності. Для вступу потрібно подати сертифікат із ЗНО із трьох предметів. Для кожної спеціальності перелік цих предметів чітко зафіксований.

Приймальна комісія Житомирського національного агроекологічного університету: 10008, м. Житомир, бульвар Старий, 7. Телефони: (0412) 22-75-19; +38 (063) 108-78-60; +38 (097) 753-49-43.

Житомирський національний агроекологічний університет