«Розширюємо освітню діяльність. Відповідно до рішення Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 25 липня 2019 року в Житомирському національному агроекологічному університеті ліцензовано підготовку фахівців за ОС «Магістр»  для спеціальності  «Водні біоресурси та аквакультура», - повідомив ректор Олег Скидан.

Кваліфікації, які можуть набути студенти ЖНАЕУ, навчаючись за спеціальністю «Водні біоресурси та аквакультура»:

• технолог з виробництва продукції аквакультури;
  • державний інспектор рибоохорони;
    технік-рибовод;
  • іхтіолог;
  • гідробіолог

Житомирський національний агроекологічний університет – навчальний заклад у центрі міста із майже столітньою історією. Нині тут готують майбутніх фахівців за 27-ма спеціальностями у 14-ти галузях знань, а за кількістю студентів цей заклад вищої освіти – найбільший у регіоні. На 8 факультетах навчається молодь з Житомирщини та сусідніх областей. Це єдиний в державі аграрний заклад вищої освіти екологічного спрямування та єдиний в області національний заклад вищої освіти, який є базовим з підготовки фахівців для більшості галузей економіки Полісся.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету