Результатом багаторічної співпраці Житомирського національного агроекологічного університету та «Cambridge English Language Assessment» стало створення офіційного центру з підготовки до міжнародних іспитів Cambridge English.

 

Зокрема, кафедрою іноземних мов ЖНАЕУ здійснюється підготовка студентів та викладачів до міжнародних іспитів. 

Після проходження курсу підготовки всі учасники успішно складають іспити та отримують сертифікат про володіння мовою міжнародного зразка.

Нагадаємо, що наприкінці січня вже вчетверте на кафедрі іноземних мов Житомирського національного агроекологічного університету проходив міжнародний іспит з англійської мови КЕТ ( A2 level). Зокрема, його складали 30 студентів ЖНАЕУ. Це дало можливість студентам підтвердити свої знання англійської мови на міжнародному рівні. До іспиту вони готувалися чотири місяці з викладачами кафедри.    Маючи сертифікат міжнародного зразка, студенти ЖНАЕУ зможуть успішно працювати та стажуватися за кордоном. Наступний іспит проходитиме наприкінці березня. 

До слова, минулоріч майже 700 студентів Житомирського національного агроекологічного університету пройшли виробничу практику за кордоном. 

Додаток - посилання

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету    


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання