Наприкінці жовтня у Житомирському національному агроекологічному університеті стартувала школа «Агенти кліматичних змін»,  у рамках якої 15 листопада відбулася друга зустріч,  а 20 грудня – третя.

Цікаве та пізнавальне заняття  для школярів підготували викладачі факультету екології і права ЖНАЕУ.

Зокрема, тематичні презентації представили викладачі кафедри екологічної безпеки та економіки природокористування   Анастасія Лесь та Анастасія Ращенко. Разом зі школярами напередодні свят вони досліджували питання відповідального споживання.

Нагадаємо, що «Агенти кліматичних змін» – це пілотна шкільна освітня платформа, направлена на підвищення знань, навиків та вмінь учнів щодо впливу на клімат та адаптації до змін клімату.

Головна мета школи – підготувати  агентів кліматичних змін – молодих людей, обізнаних у проблемі зміни клімату та здатних самостійно вживати дії із запобігання та адаптації до її наслідків.   Реалізація освітньої платформи  сприятиме формуванню у школярів навичок реалізації ініціатив щодо адаптації міського середовища до змін клімату, а також  налаштовуватиме  молодь до впровадження власних інформаційних ініціатив щодо адаптації та запобігання до змін клімату.

web прийом до аспірантури

гиф економика конкурс