У Житомирському національному агроекологічному університеті 30 червня на усіх факультетах пройшли урочисті заходи з нагоди випуску студентів.

Їх вітали ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, проректор  з навчальної роботи Юзеф Цаль-Цалко, проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмила Романчук, декан факультету ветеринарної медицини Анатолій Ревунець, в.о. декана технологічного факультету Валерій Андрійчук, декан факультету обліку та фінансів Максим Степура, декан факультету інженерії та енергетики Ярослав Ярош, декан агрономічного факультету Олександр Саюк, декан факультету лісового господарства Василь Турко, декан факультету екології і права Євген Данкевич,  декан факультету економіки та менеджменту Олександр Опалов, викладачі, а також рідні та друзі.

«Житомирський національний агроекологічний університет вже десятиліття готує кращих фахівців для регіону та країни. Це 95 років досвіду, традицій та професійності. Університет розвивається, налагоджує співпрацю із іноземними освітніми партнерами, збільшує базу вітчизняних та закордонних підприємств, де студенти можуть пройти практику і стажування. На базі ЖНАЕУ щорічно відбуваються конференції, форуми, зібрання науковців всеукраїнського та міжнародного рівнів. Ми робимо свій внесок у розвиток Житомирщини та країни загалом, виховуємо і навчаємо нове покоління українців. У цей ювілейний для університету рік ми маємо 585 студентів, які отримують дипломи за ОКР «Спеціаліст» та 1295 випускників – дипломи за ОКР «Бакалавр». При цьому, 167-и випускникам вручаємо сьогодні дипломи з «відзнакою», – наголосив під час виступу ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан. – А ще маємо перший випуск «Магістрів» – лікарів ветеринарної медицини зі спеціальності «Лабораторна діагностика хвороб тварин». Переконаний, що кожен з вас, хто кілька років тому обрав для навчання Житомирський агроуніверситет, з гордістю нестиме по життю звання випускника нашого ВНЗ. Я бажаю вам професійної реалізації та зростання, успіхів. Нехай сьогоднішній диплом стане для вас квитком у доросле життя, де кожен знайде справу до душі. Колектив агроуніверситету щиро пишається своїми випускниками і ми будемо раді бачити вас, ваших рідних, а у майбутньому і ваших дітей, у наших стінах. Власне, ви й самі можете продовжити навчання у ЖНАЕУ, вступивши на «Магістратуру» або обравши іншу спеціальність, факультет. До речі, під час вступної кампанії-2017 у Житомирському національному агроекологічному університеті з’явилися нові спеціальності – «Комп’ютерні науки», «Міжнародні економічні відносини».

Від ректора, профкому та органів студентського самоврядування випускників відзначили подяками за успіхи у навчанні, наукові, спортивні, культурні здобутки та участь у соціально-громадському житті ВНЗ та регіону. У рамках святкування для присутніх творчі колективи та студенти ЖНАЕУ підготували концертну програму. Зі словами вдячності до своїх наставників та батьків звернулися випускники.

Нагадаємо, що на початку червня Житомирський агроуніверситет масштабно відзначив своє 95-річчя, на яке завітали Міністр освіти і науки України, народні депутати ВРУ, керівництво міста та області, підприємств та компаній.