Зі святом весни, ніжності, краси та любові напередодні 8 Березня  жіночий колектив Житомирського національного агроекологічного університету привітав ректор Олег Скидан.

 

З цієї нагоди у навчальному закладі влаштували святковий концерт, під час якого своїми талантами вражали студенти ЖНАЕУ, підготувавши вокальні номери, танцювальні та музичні постановки, декламуючи поезію.

«Я щиро радий, що все життя поруч з нами пліч-о-пліч наші жінки – матусі, сестри, кохані, дружини, колеги, подруги. Вони насправді  наповнюють цей світ добротою, турботою, ласкою і є уособленням світлих почуттів, їх не дарма порівнюють з весною. Від імені керівництва університету, профспілок та органів студентського самоврядування, деканів, викладачів, співробітників та студентів агроуніверситету щиро вас вітаю зі святом і бажаю здоров’я, сил, кохання, втілення всіх задумів і здійснення мрій, підкорення нових вершин, професійної реалізації, добробуту в родинах, – звернувся ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан до присутніх у залі. – Нехай увесь рік з ваших облич не сходить посмішка, а чоловіки будуть вашою підтримкою та опорою».

Також ректор ЖНАЕУ додав, що наразі жінки займають активну соціальну та громадську позицію, досягають успіхів у культурній, виробничій, освітній, медичній, спортивній, бізнесовій, політичній та інших сферах. Вони також у числі тих, хто обороняє країну в зоні проведення АТО, рятує життя поранених на передовій чи займається збором волонтерської допомоги.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету   

 

 

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання