21 квітня 2017 року у Житомирі  відбудуться зустрічі з відомим українським економістом, політологом та громадським діячем Олегом Соскіним.

Під час зустрічі буде презентовано наукову монографію «Народний капіталізм: економічна модель для України».

«Для того, щоб зберегти себе як повноцінну державу і стати успішною країною, Україні потрібно кардинально та якісно змінити національну економічну модель із державно-монополістичної, кланово-олігархічної, яка себе цілковито вичерпала, на європейську модель народного капіталізму, спроможну забезпечити стійке зростання національної економіки і високий рівень добробуту переважної частини суспільства. Стрижнем розвитку моделі народного капіталізму повинен стати потужний середній клас, основою якого є дрібна та середня національна буржуазія та розвинуті місцеві громади», – Олег Соскін.

Програма заходів

21.04.2017 р. – презентація книги "Народний капіталізм: економічна модель для України", початок о 12:00 за адресою: м. Житомир, вул. бульвар Старий, 7, АКТОВИЙ ЗАЛ, корпус № 1.

На публічній зустрічі є можливість, за бажанням, придбання унікальної монографії Олега Соскіна «Народний капіталізм: економічна модель для України» (вартість монографії 100 грн).

Замовлення книги приймаються на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: 093 328-69-85, 096 521-05-08, 050 867-58-02

Корисні посилання