Огірки, кабачки, капуста, перець, томати та навіть баклажани різних сортів і термінів дозрівання – все це  реалізує тепличне господарство Поліського національного університету.

Наразі городники можуть придбати розсаду в необхідній кількості  щоденно з 8 до 18 години за адресою: вул. Корольова, 39 (навпроти Ботсаду).

«Минулого року ми суттєво модернізували та розширили нашу теплицю. Пропонуємо житомирянам та мешканцям області найкращі і перевірені сорти овочів, – розповідає ректор Поліського національного університету Олег Скидан. – Кожен може попередньо узгодити усі питання за контактним телефоном і особисто забрати розсаду у визначений час. Доставка у нас не передбачена, натомість співробітники теплиці допомагають покупцям підібрати бажаний сорт, дають рекомендації щодо того як висаджувати, доглядати і підживлювати рослини, щоб отримати хороший урожай. Розсаду вирощуємо і продаємо вже давно, технологія перевірена, а якість гарантована. Ціна у нас теж цілком демократична – від 3 гривень за саджанець. За ці роки з’явилися постійні покупці, які  приходять за розсадою виключно до нас, бо довіряють і впевнені у результаті. Запрошуємо й інших переконатися в цьому, придбавши розсаду в цьому сезоні».

Фахівці тепличного господарства переконують, що для розсади обирали саме ті сорти, які найкраще вирощувати на теренах Житомирщини. Є ранні, середньопізні, пізні. Найбільше сортів капусти, у тому числі й цвітна, а також томатів і перцю. Про переваги кожного з них розповідають покупцям і радять те, що найбільше підходить до озвучених вимог та  умов вирощування.

Усю детальну інформацію можна отримати за телефоном 097 029 71 74 (Анна).

Пресслужба Поліського національного університету

PIКК