Огірки, кабачки, капуста, перець, томати та навіть баклажани різних сортів і термінів дозрівання – все це  реалізує тепличне господарство Поліського національного університету.

 

Наразі городники можуть придбати розсаду в необхідній кількості  щоденно з 8 до 18 години за адресою: вул. Корольова, 39 (навпроти Ботсаду).

«Минулого року ми суттєво модернізували та розширили нашу теплицю. Пропонуємо житомирянам та мешканцям області найкращі і перевірені сорти овочів, – розповідає ректор Поліського національного університету Олег Скидан. – Кожен може попередньо узгодити усі питання за контактним телефоном і особисто забрати розсаду у визначений час. Доставка у нас не передбачена, натомість співробітники теплиці допомагають покупцям підібрати бажаний сорт, дають рекомендації щодо того як висаджувати, доглядати і підживлювати рослини, щоб отримати хороший урожай. Розсаду вирощуємо і продаємо вже давно, технологія перевірена, а якість гарантована. Ціна у нас теж цілком демократична – від 3 гривень за саджанець. За ці роки з’явилися постійні покупці, які  приходять за розсадою виключно до нас, бо довіряють і впевнені у результаті. Запрошуємо й інших переконатися в цьому, придбавши розсаду в цьому сезоні».

Фахівці тепличного господарства переконують, що для розсади обирали саме ті сорти, які найкраще вирощувати на теренах Житомирщини. Є ранні, середньопізні, пізні. Найбільше сортів капусти, у тому числі й цвітна, а також томатів і перцю. Про переваги кожного з них розповідають покупцям і радять те, що найбільше підходить до озвучених вимог та  умов вирощування.

Усю детальну інформацію можна отримати за телефоном 097 029 71 74 (Анна).

Пресслужба Поліського національного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання