У Житомирському національному агроекологічному університеті 8 вересня відбулася конференція студентів, на якій, зокрема, студенти вишу визначилися з кандидатом на посаду ректора від студентства. Більше 150-ти делегатів конференції висловили свою довіру і висунули на цю посаду доктора економічних наук Олега Скидана. Про це повідомляє прес-служба ЖНАЕУ.

«Розгляду цього питання на конференції передувало опитування студентів університету. Відповідне відео звернення до студентів університету було розміщено у соціальних мережах, зокрема на сторінці профкому студентів та студентської ради ЖНАЕУ. При цьому було запропоновано висловити свою підтримку чи не підтримку кандидатури Скидана Олега Васильовича на посаду ректора ЖНАЕУ», – йдеться у повідомленні.

Участь у голосуванні протягом 27 серпня – 8 вересня 2015 року взяли 865 осіб, з яких 91,8% або 794 особи підтримали цю кандидатуру.

Нагадаємо, що наказом Міністерства освіти і науки України від 20.07.2015 р. № 333-к «Про оголошення конкурсу на заміщення посади керівника вищого навчального закладу» оголошено конкурс на заміщення посади ректора Житомирського національного агроекологічного університету. Вибори відбудуться 15 жовтня 2015 року.

Як раніше повідомляв «ЖИТОМИР.today», цьогоріч Житомирський агроуніверситет став першим навчальним закладом області, де навчатимуть магістрів за унікальною спеціальністю – «Управління інноваційною діяльністю».

 
Джерело: ЖИТОМИР.today

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання