Аспірантка   Житомирського  національного  агроекологічного університету Олена Діхтяр завершила чергове науково-педагогічне стажування у Словацькому сільськогосподарському університеті в Нітрі, під час якого

було досліджено більше 100 зразків меду, обніжжя, канді, медової сити, прополісу на базі лабораторії Дослідного центру збереження агробіорізноманіття.

«З новими науковими результатами, позитивними враженнями і сертифікатом повертаюся в Україну. Щиро дякую небайдужим пасічникам за надані зразки продукції для досліджень. Леонорі Адамчук – за підтримку, керівництву Житомирського національного агроекологічного університету – за сприяння та налагодження міжнародних зв'язків зі Словацьким сільськогосподарським університетом в Нітрі», – ділиться Діхтяр.

Нагадаємо, що з 29 червня по 13 липня Олена Діхтяр також проходила наукове стажування  в  Інституті збереження біорізноманіття та біобезпеки (м. Нітра, Словаччина).