Аспірантка   Житомирського  національного  агроекологічного університету Олена Діхтяр завершила чергове науково-педагогічне стажування у Словацькому сільськогосподарському університеті в Нітрі, під час якого  


було досліджено більше 100 зразків меду, обніжжя, канді, медової сити, прополісу на базі лабораторії Дослідного центру збереження агробіорізноманіття.

«З новими науковими результатами, позитивними враженнями і сертифікатом повертаюся в Україну. Щиро дякую небайдужим пасічникам за надані зразки продукції для досліджень. Леонорі Адамчук – за підтримку, керівництву Житомирського національного агроекологічного університету – за сприяння та налагодження міжнародних зв'язків зі Словацьким сільськогосподарським університетом в Нітрі», – ділиться Діхтяр.

Нагадаємо, що з 29 червня по 13 липня Олена Діхтяр також проходила наукове стажування  в  Інституті збереження біорізноманіття та біобезпеки (м. Нітра, Словаччина).

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання