«Ще одна перемога: у міжнародному рейтингу «Ranking Web of Universities» Житомирський національний агроекологічний університет піднявся на 25 позицій, зайнявши 97 місце серед 327 вітчизняних ВНЗ», – про це повідомив ректор ЖНАЕУ Олег Скидан.

 

Як відомо, результати досліджень Webometrics публікуються двічі на рік. У процесі складання «Webometrics Ranking of World's Universities» розробниками враховується кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту вищого навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів. Іншими словами, оцінюється змістовна та інформаційна складові web-сайту університету.

Розробники відзначають, що при складанні рейтингу показники відвідуваності та дизайн сайтів не враховуються.

Новий web-рейтинг університетів світу Ranking Web of Universities складений з урахуванням систематизованих даних.

Загалом, вебометричний рейтинг університетів світу – один із рейтингів університетів світу,  за яким аналізують ступінь представлення діяльності університетів в Інтернет-просторі. Він складається  з 2004 року і публікуюється двічі на рік (у червні-липні та січні). Рейтинг починався з аналізу 6 000 університетів у 2004 році, наразі аналізують понад 20 000 вищих навчальних закладів і визначають їхнє місце відповідно до ступеня представлення своєї діяльності в інтернет-просторі, застосовуючи свою власну методологію оцінки. В основу рейтингу покладено чотири критерії. Кожен критерій має певний ваговий коефіцієнт, відповідно до його значущості.

Нагадаємо, що свій рейтинг прозорості університетів на основі даних цитованості провідних вчених також оприлюднила лабораторія Cybermetrics. Зокрема, до рейтингу потрапили 74 із більш ніж 300 українських ВНЗ. У міжнародному рейтингу «Top Universities by Google Scholar Citations» Житомирський національний агроекологічний університет покращив свій показник на 7 позицій, зайнявши серед вітчизняних ВНЗ 39 місце.

жнаеу рейтинг 2

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання