Виїзне заняття з дисципліни «Водна мікробіологія» для студентів ІІ курсу спеціальності   «Водні біоресурси та аквакультура» Житомирського національного агроекологічного університету відбулося 30 травня на базі    ТОВ «Бердичівський пивоварний завод».

Головний технолог підприємства ознайомила студентів та викладачів ЖНАЕУ з виробничою базою та мікробіологічними процесами, які відбуваються із сировиною на установках в дільницях заводу.

«Бердичівський пивзавод» є унікальним, адже  жоден із сортів продукції заводу не має консервантів і є здоровим продуктом харчування, оскільки містить корисні вітаміни, мінеральні речовини та мікроелементи.

При виготовленні використовуються вода із артезіанської свердловини, глибина якої 110 метрів, та солод власного виробництва із спеціальних пивоварних сортів ячменю. «Бердичівське» згадується ще у XVIII столітті. Але особливого розвитку броварство в місті набуло 155 років тому, коли чеський колоніст Станіслав Чеп на придбаній ділянці збудував пивоварний завод по вулиці Білопільській (нині Європейська).

60–70-і роки минулого століття стали переломними у долі підприємства. Завод повністю реконструювали та переобладнали, збудували новий цех пляшкового розливу і перший та єдиний цех хмелевих екстрактів для пивоварень. Незмінними залишаються високі якість та конкурентоспроможність і постійне розширення ринків збуту.

Щорічний приріст виробництва пива становить у середньому 10%.
Викладачі Іщук О.В., Федючка М.І., Світельський М.М. і студенти ЖНАЕУ подякували Тамарі Олександрівні Савчук за цікаву розповідь та екскурсію на ТОВ «Бердичівський пивоварний завод».

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

 


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання