Протягом 4–8 червня  доцент кафедри економічної теорії, інтелектуальної власності та публічного управління Житомирського національного агроекологічного університету  Ірина Литвинчук  взяла участь у навчальній сесії у Варшаві, Берліні та Мюнхені у рамках грантового проекту Інституту європейської політики «Громадська школа дієвих практик ЄС».

Вона увійшла до складу української делегації з 20 осіб – представників  організацій громадянського суспільства, які задіяні у моніторингу Угоди про асоціацію між ЄС та Україною.

Під час робочого тижня відбулася низка зустрічей. Зокрема викладач ЖНАЕУ побувала у Європейському патентному відомстві, Департаменті інтелектуальної власності та засобів масової інформації Міністерства культури та національної спадщини Республіки Польща, Міністерстві закордонних справ Німеччини, Федеральному міністерстві юстиції та захисту прав споживачів, Інституті інновацій та конкуренції імені Макса Планка, польському відділенні міжнародної компанії Baker&McKenzie, організації «Wikimedia Germany» та низці спілок колективного управління правами авторів Німеччини та Польщі.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

35089327 610270849325468 3247256568701386752 n


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання