Колектив кафедри міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції Житомирського національного агроекологічного університету продовжує проведення циклу практичних тренінгів «Міжнародний агробізнес» для студентів факультету економіки та менеджменту спеціальності «Менеджмент» (спеціалізація «Менеджмент ЗЕД»), адже підготовка висококваліфікованих фахівців можлива лише за умови поєднання глибоких теоретичних знань з практичними навичками.

Зокрема, студенти ЖНАЕУ відвідали ТОВ « Акріс Логістік» (м. Житомир) – логістичну компанію, яка надає послуги транспортної та складської логістики, а також комплекс послуг із зберігання та транспортування замороженої продукції.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Акріс Логістік" було створене в 2009 р. на базі компанії "Айс Тім".

Наразі компанія є ексклюзивним дистриб’ютором ТМ «Рудь», «Комо», «Верес», «Олком», «Данон» та інших.

Під час екскурсії студенти Житомирського національного агроекологічного університету   ознайомилися з особливостями закупівельно-виробничої, складської, митно-брокерської, розподільчої та транспортної логістики.

Житомирський національний агроекологічний університет